آيا مي دانيد؟
عضويت در صنعت ترجمه= امتيازات و امکانات نوين و جذاب فراوان
fiogf49gjkf0d
دوشنبه 5 تير 1391 - 9:27:50 PM
fiogf49gjkf0d

قابل توجه کليه فعالان عرصه صنعت ترجمه:

 

هدف از عضويت در سايت صنعت ترجمه:

ايجاد نگاه صنعتي به ترجمه و رساندن آن به جايگاه واقعي، آرمان بزرگ اعضاي صنعت ترجمه است که بي ترديد با همت و تلاش هدفمند و گروهي محقق خواهد شد. صنعت ترجمه در سه حوزه علمي، کسب و کار و پايگاه اطلاع رساني به اعضاي جامعه ترجمه خدمات ارائه مي کند

همراهي و همکاري اعضاي محترم جامعه ترجمه و به طور خاص اعضاي سايت، مي تواند دست اندرکاران آن را در ارائه خدمات نوين و در خور جامعه ترجمه ياري دهد

 

شرايط عضويت در صنعت ترجمه:

با توجه به رويکرد سپهر ترجمان انديشه به عنوان نخستين موسسه تخصصي ترجمه در ايران مبني بر استفاده از توانايي و دانش همه اعضاي جامعه ترجمه، عضويت در سايت در حال حاضر به صورت رايگان انجام مي شود. البته از اعضاي محترم درخواست مي گردد تا علاوه بر عضويت در سايت، با مراجعه به قسمت ثبت رزومه، نسبت به ارائه رزومه خود اقدام نمايند.

مزاياي عضويت در صنعت ترجمه:

1.       دسترسي به دفتر کار مجازي

هر يک از اعضاي صنعت ترجمه مي توانند دفترکاري مجازي در اختيار داشته باشند که در اين دفتر امکانات مختلفي جهت اعضا ارائه مي گردد. يکي از اين امکانات، قابليت ايجاد پرونده هاي ترجمه اعضا به منظور مديريت هر چه بهتر پروژه هاي ترجمه مي باشد. بدين ترتيب که اعضا پس از عضويت در سايت و ورود به دفتر کار مجازي خود، مي توانند ضمن ايجاد پرونده ترجمه، از ماشين ترجمه تعبيه شده در آن به منظور تسهيل کار خود استفاده نمايد.

وي همچنين مي تواند در پايان هر مقطع از کار خود، کار انجام شده را ذخيره نموده تا در روز آتي براي ادامه آن مراجعه نمايد. از طرف ديگر، امکان دريافت خروجي متني از پرونده خود را نيز دارد.

علاوه بر اين، عضو صنعت ترجمه مي تواند پروفايل کاملي از خود را در سايت ايجاد نموده و بدين ترتيب شانس ديده شدن خود در فضاي مجازي را افزايش دهد.

2.       در ارجاع پروژه هاي ترجمه، اولويت با اعضاي صنعت ترجمه است.

با عنايت به اينکه صنعت ترجمه در حوزه کسب و کار ترجمه و ارائه خدمات ترجمه نيز فعاليت مي نمايد، نياز به مترجمان توانمندي که قابليت ارائه خدمات در حوزه هاي فعاليت موسسه سپهر ترجمان انديشه را داشته باشند، به شدت احساس مي شود. به همين منظور اعضاي ثبت نام کرده سايت صنعت ترجمه که داراي استانداردهاي موسسه هستند، در ارجاع پروژه ها در اولويت قرار دارند.

3.       اخبار ويژه اعضاي صنعت ترجمه:

از آنجايي که صنعت ترجمه، يک پايگاه اطلاع رساني تخصصي در حوزه ترجمه است، لذا در جمع آوري و تهيه اخبار تخصصي صنعت ترجمه در  داخل و خارج از کشور در دستور کار آن قرار دارد. در همين راستا و به منظور ارائه خدمات ويژه به اعضا، برخي از اخبار مهم و خاص، صرفاً در اختيار اعضا قرار مي گيرد.

4.       ارائه امکانات بخش دانشسرا به اعضاي صنعت ترجمه

صنعت ترجمه در نظر دارد تا پس از طي دوران فعاليت آزمايشي، برخي امکانات بخش دانشسرا از قبيل ويدئوهاي آموزشي، کتاب هاي تخصصي ترجمه، مقالات تخصصي و غيره را ويژه اعضا ارائه دهد.

5.       ارائه امکانات رفاهي به اعضاي سايت (ويژه مترجمان عضو سايت)

مترجمان و اعضاي جامعه ترجمه در ايران مظلوم واقع شده اند و از امکانات رفاهي خاص خودبرخوردار نيستند. امتيازي که تقريبا همه سازمان ها و ارگان ها براي پرسنل خود قائل هستند. لذا سپهر ترجمان انديشه قصد دارد تا براي اولين بار در ايران، امکاناتي را خاص مترجمان و فعالان عرصه ترجمه ارائه دهد که از آن جمله مي توان به اقامتگاه در جزيره زيباي کيش براي اعضاي صنعت ترجمه اشاره نمود

6.       بهره مندي از تخفيفات ويژه اعضا در بخش فروشگاه

يکي ديگر از مزاياي عضويت در صنعت ترجمه، بهره مندي از تخفيفات ويژه اعضا براي خريد محصولات قابل ارائه در فروشگاه مي باشد. بدين ترتيب که محصولات ارائه شده با دو قيمت عادي و ويژه اعضا ارائه مي گردد.

7.       دريافت خبرنامه هاي سايت به صورت منظم

اعضاي صنعت ترجمه همچنين مي توانند خبرنامه هاي صنعت ترجمه را به صورت منظم دريافت نموده و از اين طريق خيلي زود از برنامه ها و مطالب سايت مطلع شوند.

 

با توجه به موارد فوق، از همه عزيزان و علاقمندان به صنعت ترجمه دعوت مي گردد تا در سايت عضو شده و ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر ياري نمايند.

 

 

http://www.TranslationIndustry.ir/?code=110
بستن   چاپ