تولد يک ناشر با عرضه نمايشنامه «شوايک، سرباز ساده دل»
شنبه 16 دي 1396 - 4:20:42 PM
خبرگزاري مهر

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي نشر نودا، به تازگي نشر نودا با رويکرد فعاليت در حوزه‌هاي ادبيات نمايشي، تئاتر و سينما اولين کتابش را با نام «شوايک، سرباز ساده دل» نوشته حميدرضا نعيمي منتشر کرده است.

اين ناشر اعلام کرده با توجه به اينکه در سال‌هاي گذشته کمتر شاهد کتاب هاي ترجمه شده در حوزه‌هاي تخصصي نمايش بوده‌ايم، تصميم دارد با شناسايي کاستي‌ها گامي در ارتقاي کتب اين حوزه بردارد.

نشر نودا با چاپ آثاري در زمينه ادبيات نمايشي و کتاب هايي جهت معرفي ژانر هاي اجرايي نوين تئاتر و جريانات جاري تئاتر جهان با تکيه به ترجمه و تجربه هاي شاخص تئاتر ايران و جهان و در زمينه ادبيات داستاني کودک و نوجوان و ادبيات داستاني بزرگسال با تکيه بر چاپ و حمايت از نويسنده هاي جوان در سراسر ايران و ترجمه آثار نويسندگاني که کمتر مورد ترجمه قرار گرفته اند سعي در حمايت و معرفي آثار ادبي و نمايشي ايران و جهان به هنردوستان دارد.

همچنين نشر نودا در زمينه هاي موسيقي و شعر جهت معرفي ديدگاه هاي موسيقيدان هاي ايراني و شاعران جوان سراسر کشور در حال تدوين برنامه اي است که موضوعات نام برده را جهت نشر پوشش دهد.

زمينه کاري نشر نودا به شرح زير اعلام شده است:

کتاب هاي قفسه نون (تئاتر) شامل: نمايشنامه ايراني، نمايشنامه خارجي، درباره تئاتر و نقد تئاتر.

کتاب هاي قفسه سين (سينما) شامل: فيلمنامه ايراني، فيلمنامه خارجي، درباره سينما و نقد سينما.

کتاب هاي قفسه ميم (موسيقي) شامل: درباره موسيقي و نقد موسيقي.

کتاب هاي قفسه الف (ادبيات) شامل: رمان خارجي، رمان ايراني، ادبيات کودک و نوجوان، درباره ادبيات و نقد ادبيات.

علاقه مندان به همکاري با نودا بايد اثر خود را در فضاي word حروفچيني کرده و يک نسخه از آن را به نشاني تهران، خيابان انقلاب، حد فاصل ايستگاه دروازه دولت و فردوسي، کوچه آذرنوش، پلاک 2، واحد1، صندوق پستي 1581933612 انتشارات نودا ارسال کنند.

http://www.TranslationIndustry.ir/?code=7672
بستن   چاپ